inside
Nowoczesny dom jednorodzinny z produktami Kermi

Dom jednorodzinny

W domu, we własnych czterech ścianach. Około 55 procent obywateli Polski mieszka obecnie we własnych domach. Najbardziej pożądane na rynku są domy jednorodzinne lub mieszkania własnościowe w małych domach wielorodzinnych. Pozwalają one zrealizować marzenie o własnej nieruchomości – z większą przestrzenią i niezależnością, a także możliwością indywidualnego wykończenia wnętrz i rozplanowania systemów techniki grzewczej.

Właściciele domów mogą poprzez zastosowanie innowacyjnych systemów aktywnie przyczyniać się do ochrony środowiska, ponieważ taka inwestycja zmniejsza nie tylko zużycie energii, ale również emisję CO².Stwarza to także potencjał na długotrwałe oszczędności kosztów energii. Zarówno w nowym budownictwie, jak i w modernizacji starszych budowli najlepiej wybrać system z dokładnie dopasowanymi do siebie komponentami, które pozwalają osiągnąć najlepszą możliwą wydajność.

Skrojone na miarę, przyjemne ciepło

Nowoczesny dom jednorodzinny
Przytulny dom jednorodzinny
Dom jednorodzinny

Rozwiązania Kermi spełniają wszelkie wymagania inwestorów. Nadają się one do wszystkich rodzajów domów (także prefabrykowanych), a oprócz komfortu, eleganckiego wyglądu i funkcjonalności oferują szereg dodatkowych zalet.

  • Atmosfera: nowoczesny design, pasujący do każdej architektury wnętrz
  • Komfort: Większy komfort cieplny dzięki podwójnej funkcji ogrzewania i chłodzenia
  • Rozszerzona obsługa: przystosowane do użycia funkcji Smart Home i cyfrowego łączenia w sieci – na przykład do obsługi za pomocą smartfona
  • Niskie koszty eksploatacji: niewielkie zapotrzebowanie na energię dzięki wydajnemu sposobowi pracy, a przez to niskie nakłady na konserwację
  • Brak szkodliwych substancji: pod kątem używanych materiałów, a także podczas eksploatacji
  • Ochrona klimatu/recykling: na etapie produkcji, a także podczas eksploatacji wszystkie komponenty wyróżniają się możliwie najmniejszym śladem CO2
  • Trwałość: długa żywotność i niezawodne działanie

Innowacyjna technika ogrzewania, wentylacji i chłodzenia

Jeśli myślisz o zakupie domu lub mieszkania, możemy zaoferować Ci najróżniejsze opcje z zakresu ogrzewania i klimatu w pomieszczeniach. Nasze produkty nadają się do małych mieszkań o niskim zapotrzebowaniu na ciepło, a także do dużych domów, w których mieszka cała rodzina.

Grzejnik płytowy therm-x2 LineV-Plus

Grzejniki płytowe therm-x2. Opatentowana technologia x2 dla najwyższej wydajności energetycznej i komfortu cieplnego.

Grzejniki dekoracyjne Kermi Ideos

Grzejniki łazienkowe i dekoracyjne. Do dowolnego użycia w łazienkach i pomieszczeń mieszkalnych.

Ogrzewanie podłogowe i ścienne

Układ ogrzewania płaszczyznowego. . Niewidoczne ogrzewanie i chłodzenie odpowiadające wszystkim wymaganiom dzięki ogrzewaniu podłogowemu lub ściennemu x-net.

Ściana grzewcza pozioma Kermi

Ściany grzewcze. Duża moc grzewcza przy krótkim czasie nagrzewania i precyzyjnej regulacji. Dostępne jako wykonanie specjalne do montażu w każdych warunkach.