inside
Aus Liebe zum Duschen.
Kermi Duschkabine - Pasa XP - auf Duschplatz Point

Aus Liebe zum Duschen. Kermi. Kermi specjalizuje się w kabinach prysznicowych.

Kermi Walk-In Duschkabine auf Duschplatz Line

Od czasu wyprodukowania pierwszej kabiny w 1976 roku nasze  produkty Kermi są zawsze synonimem łatwego montażu, szczelności, czystości, długowieczności oraz  wyjątkowego wzornictwa. Dzięki specjalizacji na  kabinie prysznicowej i ich dużej  różnorodności jesteśmy najlepszym  partnerem profesjonalnych instalatorów  a do każdej łazienki znajdziemy  odpowiednie rozwiązanie. Jako specjalista w swoim fachu chcemy z jednej  strony stworzyć produkt łatwy i przyjazny w montowaniu -  dla instalatora, z drugiej zaś, dla ostatecznego klienta,  staramy sie stworzyć perfekcyjną ergonomię, funkcjonalność i  łatwość czyszczenia.

 

 

Przy tworzeniu cała nasza uwaga skupia się na funkcjonalności, uniwersalności i zmysłowości naszych produktów. Harmonijne współistnienie ponadczasowego wzornictwa, subtelne detale, solidne komponenty to opis produktów Kermi. Trendy i nowinki techniczne sa dla nas instpiracją. Interpretujemy je według naszej filozofi i pokazujemy rynkowi. Nasze produkty to efekt współistnienia estetycznych, praktycznych i technicznych funkcjonalności, zarówno w wykonaniach standardowych jak i specjalnych. Zaskakują także swoją żywotnością.

"Wszystko co Kermi wprowadza na rynek ma ręce i nogi". Jakość materiałów jest najwyższa. Rozwiązania techniczne w naszych produktach są głęboko przemyślane, dopracowane, precyzyjnie przemyślane do najmniejszego detalu, wypróbowane i proste w użyciu. Ciągle jesteśmy dopingowani, aby nasze rozwiązania starannie udoskonalać. I dotyczy to zarówno pomiaru, procezu zamawiania, produkcji, dostawy jak i przyjazności użytkowania, jakości materiałów. Na jakość i różnorodność naszych produktów można się zdać w stu procentach.