inside
Jakość
Kermi Qualität: Stabilität wird geprüft

Jakość na pierwszy rzut oka. A także na drugi.

Wasza kabina prysznicowa nie tylko przyciąga wzrok. Jest wytworzona z wysokojakościowych materiałów, ma także bogate wnętrze. To jej konstrukcja, która w trakcie burzliwego dnia codziennego każdej rodziny gwarantuje stabilne oparcie. Zaufajcie certyfikowanej jakości, zarówno w kwestiach ważnych jak i mniej istotnych. Certyfikowana jakość Kermi to pewność, że mamy do czynienia z najlepszym jakościowo, trwałym produktem. Potwierdza to zarówno certyfikat TÜV przyznany za stabilność, bryzgoszczelność i łatwość w utrzymaniu w czystości oraz fakt, że wszystkie szklane elementy kabin odpowiadają wymogom norm ESG. Perfekcyjną jakość wykonania potwierdzają także bezkompromisowe systemy zapewniania jakości, zarządzania środowiskowego oraz energią. Poza tym gwarantujemy dostępność części zamiennych przez 20 lat po wycofaniu modelu z produkcji. Najwyższej jakości produkty made in Germany, od ponad 40 lat.

Kermi Duschkabinen - Qualität Made in Germany mit 20 Jahren Nachkaufsicherheit
Kermi Duschkabinen - Diga - Detailaufnahme: Griffe

Ergonomiczne uchwyty.

Uchwyt jest taki elementem, który bardzo mocno wpływa na wygląd Waszej kabiny prysznicowej. Równie ważne jest, aby dobrze leżał w dłoni. Prawie wszystkie uchwyty Kermi są przyjemnie zaokrąglone, a przy tym stabilne i wytrzymałe.

Kermi Duschkabinen - Diga - Detailaufnahme: Wandprofil

Eloksalowane profile aluminiowe.

Stosowane przez Kermi profile aluminiowe są zawsze eloksalowane. Dzięki tej "powierzchni ochronnej" profile są zawsze gładkie. Są odporne na zużycie i ścieranie. Dotyczy to także profili lakierowanych proszkowo.

 

Kermi Duschkabinen - Diga - Detailaufnahme: Beschläge

Solidne metalowe zawiasy.

Na zewnątrz eleganckie, wewnątrz solidne. Tak powinien wyglądać zawias najwyższej jakości. Fabrycznie zamontowane zawiasy Kermi są stabilne i łatwe w czyszczeniu. Nawet po latach funkcjonowania drzwi zamykają się płynnie i delikatnie. Jest to także zasługa fabrycznie wbudowanego mechanizmu windowego. Poza tym większość zawiasów Kermi jest zlicowana od wewnątrz z powierzchnią tafli szkła.

Trudne testy.

Kabiny Kermi przechodzą dokładne testy wytrzymałościowe przed wejściem na rynek. Testy uderzeniowe z użyciem ciężkich worków z piaskiem, mają na celu sprawdzenie, czy napór ciężaru na szybę nie spowoduje wypadnięcia jej z ram. Również elementy drzwi podlegają wielokrotnemu sprawdzeniu na okoliczność otwierania i domykania tych samych drzwi po raz tysięczny z rzędu. Dopiero kiedy przejdą wszystkie testy, mogą zostać kabiną Kermi.

Kermi Qualität: Stabilität wird geprüft

Bezpieczne szkło hartowane (ESG).

Szkło hartowane jest dużo bardziej odporne na uderzenia niż szkło zwykłe. Firma Kermi stosuje wyłącznie przeszklenia wykonane ze szkła hartowanego ESG zgodnego z normą EN 12150, o grubości 8 mm do 3 mm.

Kermi Walk-In XS FREE mit Wandstützen - Detailansicht

Produkcja w Niemczech.

Niezawodna jakość produktów odpowiadająca wymogom normy PN EN 14428

Stabilność, bryzgoszczelność i łatwość pielęgnacji potwierdzone znakiem TÜV

Gwarancja dostępności części zamiennych przez 20 lat po wycofaniu modelu z produkcji.

Bezkompromisowy system zapewnienia jakości zgodny z DIN EN ISO 9001:2008

Odpowiedzialny system zarządzania środowiskowego DIN EN ISO 14001:2004

System zarządzania energią DIN EN ISO 50001:2011

Najwyższej jakości szkło hartowane ESG, spełniające wymagania normy EN 12150