inside
Czyszczenie i konserwacja
Kermi Duschkabinen - Einfache Reinigung

Wasza kabina prysznicowa Kermi. Stworzona dla czystej przyjemności.

Państwa kabina Kermi powinna dostarczać czystych przyjemności. I mało pracy.

Wg takiego motta skonstruowane są wszystkie kabiny Kermi. W spokoju oddajcie się Państwo przyjemności kąpieli! Potem wystarczy kilka sprawnych ruchów i kabina znowu jest czysta. Wewnątrz kabiny wszystko gładko spływa po profilach i tafli szkła. Jedynie części mechaniczne takie jak zawiasy i uchwyty wymagają odrobinę uwagi, ale odwdzięczą się długotrwałym, bezproblemowym działaniem i pięknym wyglądem. W instrukcji prawidłowego czyszczenia i konserwacji, dołączonej do każdej kabiny, znajdziecie Państwo wszystkie istotne informacje. Jeżeli mimo wszystko będzie potrzebna jakaś część zamienna, nie ma sprawy! Dajemy 20 lat gwarancji dostępności części zamiennych. Nawet po wycofaniu modelu z produkcji. Jak Państwo widzicie: długą żywotność naszych produktów traktujemy bardzo poważnie.

Kermi Duschkabine - Gia XP - Detailaufnahme: Reinigung

20 lat gwarancji dostępności części zamiennych

Prawidłowe czyszczenie i konserwacja gwarantują długotrwałą radość z użytkowania kabiny prysznicowej Kermi. Dane dotyczące produktu umieszczone na ostatniej stronie instrukcji czyszczenia umożliwiają w przyszłości jego identyfikację, pomocne np. przy zakupie części zamiennych.

Kermi Duschkabinen - 20 Jahre Nachkaufsicherheit
Kermi Duschkabinen - Pflegehinweise

„Efekt teflonu” na Państwa kabinie prysznicowej.

Ułatwiająca czyszczenie powłoka KermiCLEAN do szkła jest idealnym rozwiązaniem, jeżeli zależy Państwu na niewielkim nakładzie pracy. Specjalny sposób wykończenia powierzchni zapobiega osadzaniu się kropli wody, resztek mydła, zanieczyszczeń i nacieków kamienia. Dotyczy to także zarazków i bakterii, co zapewnia lepszą higienę. Nie jest to oczywiście środek, który zupełnie zastępuje czyszczenie. Jednak znacznie zmniejsza potrzebny nakład czasu. Powłoka działa podobnie jak zapobiegająca przywieraniu warstwa na patelni. Dodatkowym plusem jest to, że zużywają Państwo mniej środków czyszczących, oszczędzając jednocześnie pieniądze i środowisko.

Powłoka KermiCLEAN uzyskała atest higieniczny oraz przeszła badanie mikrobiologiczne w niezależnym instytucie, otrzymując opinię „zdatnej do stosowania do wszystkich celów w następujących miejscach”: szpitale, hospicja, domy opieki nad osobami starszymi, szkoły, przedszkola itp. W teście TÜV potwierdzono trwałość minimalną wynoszącą dziesięć lat.