inside
Informacje o kabinie prysznicowej
Kermi Duschkabine LIGA

Kabina prysznicowa Informacje

Aus Liebe zum Duschen. Kermi.

Kabina prysznicowa Kermi sprawi, że łazienka przeistoczy się w szczególne dla Was miejsce. Zamontowana w centralnym miejscu by przykuwać wzrok lub ustawiona dyskretnie z boku - kabiny Kermi wpasują się idealnie do każdej łazienki. Zawdzięczamy to zarówno wielokrotnie nagradzanemu wzornictwu, jak również prekursowskiemu standardowi jakości i funkcjonalności naszych produktów.

Kermi Duschkabine PEGA Pendeltür 1-flügelig und Seitenwand

Oferta kabin prysznicowych

Nieograniczona drzwiami przestrzeń, zapewniającą swobodę ruchów. Odkryjcie nasze kabiny WALK-IN!

Nie ograniczone ramami szkło i najwyższej jakości, przyciągające wzrok zawiasy. Odkryjcie nasze zawiasowe kabiny prysznicowe!

Obramowane i częściowo obramowane kabiny prysznicowe - najwyższej jakości szkło bezpieczne ujęte w ponadczasowe, eleganckie profile. Odkryjcie nasze profilowe kabiny prysznicowe!

Parawany nawannowe Kermi to prosty sposób aby wannę szybko przeistoczyć w elegancką oazę. Odkryjcie nasze składane parawany nawannowe!

Odpowiednie rozwiązanie do każdej łazienki

Macie Państwo konkretne wyobrażenie, jak powinna wyglądać Wasza łazienka. Zgodnie z Waszym gustem. Wiemy o tym - dlatego proponujemy bardzo zróżnicowany asortyment. Bez względu na to, czy Wasza łazienka jest mała lub duża, czy wolicie pełnoszklistą kabinę bez profili, czy też rozwiązanie tańsze ale wysokojakościowe: na pewno znajdziecie u nas odpowiednią kabinę.

Poza tym co standardowe w ramach usługi KermiEXTRA mają Państwo możliwość indywidualnego ukształtowania swojej kabiny prysznicowej. KERMIextra to możliwość dostosowania kabiny do indywidualnych potrzeb: specjalna zabudowa, np. do łazienki ze ściętym sufitem, zamiana uchwytów drzwi na inne, zamówienie indywidualnego wzoru piaskowania szkła. Z KERMIextra to żaden problem.

Parawan na wannę.

Prawie wszystkie kabiny Kermi są dostępne jako parawan nawannowy. Jest to prosty sposób aby wannę szybko przeistoczyć w pełnowartościową kabinę, a łazience dodać walorów optycznych.

Kabiny prysznicowe Kermi - od ponad 50 lat.

Wzornictwo, jakość i funkcjonalność to w Kermi wartości tradycyjne. Od ponad 50 lat tworzymy kabiny prysznicowe najwyższej jakości. W tym czasie wyprodukowaliśmy ich ponad 10 milionów.

Kermi Duschkabinen - die zehnmillionste Duschkabine

Wyróżniające się wzornictwo kabin prysznicowych.

Jakość i funkcjinalność to jedno - ale kabina powinna także przyciągać wzrok. Dlatego też przykładamy dużą wagę do wyróżniającego się wzornictwa. Każdego roku nasze kabiny przekonują do siebie nie tylko inwestorów budujących i remontujących swoje łazienki ale także jury wielu renomowanych nagród.

Kabiny prysznicowe Kermi: jakość na pierwszy rzut oka. A także na drugi.

Wasza kabina prysznicowa nie tylko przyciąga wzrok. Jest wytworzona z wysokojakościowych materiałów, ma także bogate wnętrze. To jej konstrukcja, która w trakcie burzliwego dnia codziennego każdej rodziny gwarantuje stabilne oparcie. Zaufajcie certyfikowanej jakości, zarówno w kwestiach ważnych jak i mniej istotnych.

Certyfikowana jakość Kermi to pewność, że mamy do czynienia z najlepszym jakościowo, trwałym produktem. Potwierdza to zarówno certyfikat TÜV przyznany za stabilność, bryzgoszczelność i łatwość w utrzymaniu w czystości oraz fakt, że wszystkie szklane elementy kabin odpowiadają wymogom norm ESG. Perfekcyjną jakość wykonania potwierdzają także bezkompromisowe systemy zapewniania jakości, zarządzania środowiskowego oraz energią. Poza tym gwarantujemy dostępność części zamiennych przez 20 lat po wycofaniu modelu z produkcji. Najwyższej jakości design made in Germany, od ponad 50 lat.

Nasi partnerzy

Jakość zaczyna się od fachowej porady. Dlatego kabiny Kermi nie są dostępne markecie budowlanym, a wyłącznie w sprawdzonych, profesjonalnych salonach sprzedaży. Tam na wystawach możecie Państwo sami przekonać się, co czyni kabiny Kermi tak wyjątkowymi.

Serwis i partnerzy handlowi na miejscu

Tutaj mogą Państwo wyszukać partnerów handlowych w swojej okolicy.