inside
TUSCA

TUSCA® Zmysłowa gibkość

Łazienka powinna być miejscem pełnym ciepła i zmysłowości - gdzie od razu czujemy się dobrze. Wyjątkowe wzornictwo w serii TUSCA to ponadczasowe, proste linie solidnych zawiasów i uchwytów. Zawias przegubowy w kabinie TUSCA to gwarancja dużego zakresu otwierania drzwi do środka i na zewnątrz. Zapewnia on także płynną pracę drzwi ponad możliwymi nierównościami podłoża i łagodne zamykanie. Kabina TUSCA jest produkowana na miarę, z delikatnym zawiasem lub dyskretnym profilem ściennym. Wygodny, ergonomiczny uchwyt poziomy jest dostępny także w wersji minimalistycznej - TUSCA spełni wszystkie Państwa potrzeby!

  • Wyjątkowe wzornictwo zawiasów i uchwytów.
  • Poziomy, wygodny uchwyt dostarczany jest seryjnie, drugi - mały, można zamówić przez usługę KermiEXTRA, bez dopłaty.
  • Bezpieczne szkło hartowane.
  • Najwyższej jakości eloksalowane profile aluminiowe w kolorze srebro wysoki połysk.
  • Zawiasy i uchwyty wykonane są z najwyższej jakości chromowanego metalu.
  • Mechanizm wahadłowy drzwi o zakresie 180°.
  • Wewnątrz kabiny zawiasy zlicowane są z taflą szkła.
  • Wysokość seryjna 2000, w przypadku mniejszej wysokości - na zapytanie.
  • Wymiary seryjne dostosowane do wymiarów większości brodzików na rynku.

Design

Wyróżnienia

Funkcjonalność

Niezawodny mechanizm windowy w drzwiach wahadłowych gwarantuje płynną pracę drzwi w zakresie 180° oraz ich łagodne domykanie.

Kermi Duschkabinen - Diga - Detailaufnahme: Dichtleiste

Specjalna, pozioma listwa uszczelniająca w kształcie rynny zapewnia zadowalającą ochronę przed bryzgami wody.

Zawiasy o wyszukanym, delikatnym wzornictwie ...

... lub dyskretny profil przyścienny.

Kermi Duschkabine - Gia XP - Detailaufnahme: Handtuchhaken

Praktyczne rozwiązanie: dołączony do kabiny przezroczysty haczyk na ręczniki można umieścić w dowolnym miejscu.

Poziomy, ergonomiczny uchwyt ...

... lub jego minimalistyczna wersja.

Doskonale zintegrowane zawiasy, zlicowane od wewnątrz z powierzchnią tafli szkła. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia czyszczenie kabiny.

Kermi Duschkabinen - Diga - Detailaufnahme: Reinigung

Bezpośrednie połączenie z wanną. To proste rozwiązanie eliminuje miejsca, w których gromadzi się brud.

Kermi Duschkabinen - Diga - Detailaufnahme

Do wyboru możliwość montażu bez progu ...

Kermi Duschkabinen - Diga - Detailaufnahme

...lub z progiem zwiększającym szczelność.

Dostępne wykonania

Paleta kolorów

chrom

Kermi Oberflächen - Chrom

srebro wysoki połysk

Kermi Oberflächen - Silber Hochglanz

Szkło

ESG przezroczyste

Kermi Gläser - ESG klar

ESG SR Opaco

Kermi Gläser - ESG Milchglas Opaco

ESG szkło szare

Kermi Gläser - ESG Farbglas grau getönt

„Efekt teflonu” na Państwa kabinie prysznicowej.

Ułatwiająca czyszczenie powłoka KermiCLEAN do szkła jest idealnym rozwiązaniem, jeżeli zależy Państwu na niewielkim nakładzie pracy. Specjalny sposób wykończenia powierzchni zapobiega osadzaniu się kropli wody, resztek mydła, zanieczyszczeń i nacieków kamienia. Dotyczy to także zarazków i bakterii, co zapewnia lepszą higienę. Nie jest to oczywiście środek, który zupełnie zastępuje czyszczenie. Jednak znacznie zmniejsza potrzebny nakład czasu. Powłoka działa podobnie jak zapobiegająca przywieraniu warstwa na patelni. Dodatkowym plusem jest to, że zużywają Państwo mniej środków czyszczących, oszczędzając jednocześnie pieniądze i środowisko.

Powłoka KermiCLEAN uzyskała atest higieniczny oraz przeszła badanie mikrobiologiczne w niezależnym instytucie, otrzymując opinię „zdatnej do stosowania do wszystkich celów w następujących miejscach”: szpitale, hospicja, domy opieki nad osobami starszymi, szkoły, przedszkola itp. W teście TÜV potwierdzono trwałość minimalną wynoszącą dziesięć lat.

KermiEXTRA

Każda kabina jest wyjątkowa.

Dlaczego tylko w wyborze garderoby lub fryzury można kierować się własnymi upodobaniami? Program wykonań specjalnych KermiEXTRA pozwala nadać Państwa kabinie prysznicowej, modułowi walk-in lub parawanowi nawannowemu indywidualny charakter. Kolorowe profile, szkło z piaskowanym wzorem, szkło lustrzane, możliwość wyboru najróżniejszych kombinacji profili, zawiasów i uchwytów. Także możliwość zabudowy niestandardowych powierzchni, ze skosami, wycięciami. Granice wyznacza Państwa fantazja. Znajdziemy sposób, aby Państwa pomysły wcielić w życie.

Jakość na pierwszy rzut oka. A także na drugi.

Wasza kabina prysznicowa nie tylko przyciąga wzrok. Jest wytworzona z wysokojakościowych materiałów, ma także bogate wnętrze. To jej konstrukcja, która w trakcie burzliwego dnia codziennego każdej rodziny gwarantuje stabilne oparcie. Zaufajcie certyfikowanej jakości, zarówno w kwestiach ważnych jak i mniej istotnych. Certyfikowana jakość Kermi to pewność, że mamy do czynienia z najlepszym jakościowo, trwałym produktem. Potwierdza to zarówno certyfikat TÜV przyznany za stabilność, bryzgoszczelność i łatwość w utrzymaniu w czystości oraz fakt, że wszystkie szklane elementy kabin odpowiadają wymogom norm ESG. Perfekcyjną jakość wykonania potwierdzają także bezkompromisowe systemy zapewniania jakości, zarządzania środowiskowego oraz energią. Poza tym gwarantujemy dostępność części zamiennych przez 20 lat po wycofaniu modelu z produkcji. Najwyższej jakości produkty made in Germany, od ponad 40 lat. Ponadto od daty zakupu 01.01.2008 na wszystkie części zamienne obowiązuje 20 lat gwarantowanej możliwości zakupu po wycofaniu modelu z produkcji.
Więcej informacji o jakości kabin prysznicowych Kermi można znaleźć tutaj

 

Kermi Duschkabinen - Qualität Made in Germany mit 20 Jahren Nachkaufsicherheit

Łącza dla partnerów handlowych